کاکا: رئال – بارسا فینال چمپیونز

ارسال شده توسط شاهرخ سعیدی تحت دسته مصاحبه ها

ستاره برزیلی خواهان آن است تا دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا میان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا برگزار شود


کاکا ستاره برزیلی باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرده که همچنان میلان را دوست دارد و تمایلی ندارد تا در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل روسونری به میدان برود، چرا که برایش بسیار دردناک است که بخواهد مقابل میلان به برتری برسد.

به علاوه این ستاره برزیلی از تمایلش برای رویارویی با رقیب طولانی تیم مادریدی ، یعنی بارسلونا صحبت کرده و اعلام نموده که می خواهد در رقابتهای اروپایی از سد تیم کاتالان عبور کند.

کاکا در گفتگو با یوفادات کام گفت:« ترجیح می دهم تا در دیدار فینال مقابل هر تیمی، به جز میلان که همچنان دوستش دارم، قرار بگیرم.بازی کردن مقابل تیم سابقت اصلا کار آسانی نیست.

من تاکنون دو بار مقابل میلان بازی کرده ام.اکنون در شرایط جدیدی هستم و از حضورم در مادرید خوشحالم. در هر صورت ترجیح می دهم تا فینال را مقابل حریف همیشگی مان، بارسلونا برگزار کنیم.»

این در حالی است که فینال رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد و این کار را برای کهکشانی ها سخت تر خواهد کرد.

کاکا در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« تیمهای زیادی نمی توانند در دیدار فینال در ورزشگاه خانگی شان به میدان بروند ولی رئال مادرید این فرصت را دارد.این فرصت بزرگی است که پیش روی ما قرار گرفته و این به ما انگیزه مضاعفی می دهد؛چرا که ما می خواهیم دهمین قهرمانی اروپایی مان را کسب کنیم.»

نظر شما