رونالدو : چهارشنبه رئال مادرید واقعی را به لیون نشان می دهیم.

ارسال شده توسط شاهرخ سعیدی تحت دسته مصاحبه ها

کریستیانو رونالدو پیش از بازی با لیون در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .


بازی روز چهارشنبه بازی مرگ و زندگی است . فوتبال بسیار خوبی از خود ارائه می دهیم و نشان داده ایم که قدرتمندترین تیم لالیگا هستیم . با لیون آشنایی داریم . از نظر بدنی تیم قدرتمندی هستند اما در بازیمان در خانه ، این بار نوبت ماست . مطمئنا با آمدن گوتی تیم ما بهتر می شود اما این نظر مربی است .”
“مطمئنم که این تیم جواب می دهد و راهی مرحله بعد چمپیونزلیگ خواهیم شد . روز شنبه از حضور هواداران بسیار متعجب شدم و باید از آنها بابت حمایتشان سپاسگزار باشم . امیدواریم که در بازی چهارشنبه با چنین جوی مواجه شویم چرا که آنها نقش مهمی در موفقیت ما دارند . دیدن استادیوم پر برای بازیکنان بسیار موجب دلگرمی است .”
” برای برد برابر لیون قرار می گیریم و از همان ابتدا فقط به گلزنی فکر می کنیم . لیون در برابر ما هیچ گلی دریافت نکرده است . اما امیدوارم که روز چهارشنبه اوضاع متفاوت باشد . می دانیم که کار مشکلی است اما چنین چیزی ممکن است . از آغاز تا پایان بازی تمام توان خود را خواهیم گذاشت . ”
“همه می دانند که باشگاه تا چه میزان می خواهد که به فینال چمپیونزلیگ برسد . نه قهرمانی دارد و می خواهد که به دهمی برسد و امسال نیز فینال در این جاست . مطمئنم که می توانیم نتیجه را برگردانیم چرا که در خانه مان در برابر هوادارانمان بازی می کنیم .”
“امیدوارم که هواداران روز چهارشنبه پشت ما باشند . تمام تلاش خود را می کنیم تا فوق العاده باشیم . در برنابئو به برنابئو رئال مادرید واقعی را نشان می دهیم .”
“شیوه بازی من به هیچ کس بسنگی ندارد بلکه به کل تیم وابسته است . گوتی توانایی بالایی دارد اما در پستی که در تیم پلگرینی دارم بسیار هستم . در تیم ما 11 بازیکن ثابت و همچنین ذخیره های آماده وجود دارند . در منچستر یونایتد در کناره ها بازی می کردم اما در رئال مادرید به من آزادی عمل داده شده است . چیزی که دوستش دارم . مشخص نیست که راست هستم یا چپ .”
“تنها به بازی با المپیک فکر می کنم . الکلاسیکو بازی تعیین کننده ای نیست . یک روز 5 امتیاز با آنها فاصله داشتیم و اکنون فاصله صفر شده است . درست است که در برنابئو شانس بیشتری برای پیروزی داریم اما زمانی که وقتش برسد به آن فکر خواهیم کرد .”
“کاکا ساکت ترین بازیکن تیم است و یک حرفه ای به تمام معناست و هیچ گاه فراموش نشدنی نیست . او سخت تلاش می کند و مطمئنم که بالاخره اوضاع بر وفق مرادش خواهد شد . او بازیکن بسیار مهمی در تیم است .”
“از کارت قرمزهایی که گرفته ام درس بزرگی گرفتم . همیشه جا برای پیشرفت هست و من نیز از اشتباهاتم درس گرفته ام .”

نظر شما