درخشش زوج کاکا – رونالدو برابر تنه ریف

ارسال شده توسط شاهرخ سعیدی تحت دسته اخبار

دیشب زوج کاکا – رونالدو درخشان ترین شبش را پشت سر می گذاشت .

کریستیانو رونالدو و کاکا در بازی با تنه ریف بهترین دقایق خود را در کنار یکدیگر داشتند . این زوج در نیمه دوم بازی را به دست گرفتند و تنه ریف هیچگاه نتوانست که مانع از تحرک و سرعت این دو ستاره رئال مادرید شود . درخشش این دو بازیکن علاوه بر هیگوائین می تواند هر تیمی را نابود کند .
کاکا گل سوم تیم را روی پاس زیبای هیگوائین به ثمر رساند و پس از گل میز به رقص ویژه ی خود پرداخت . این زوج در بازی با خرز و ویارئال نیز درخشش خیره کننده ای داشتند .
دقایقی پس از آن نیز پاس زیبای کاکا به رونالدو موجب ایجاد یک موقعیت زیبای گلزنی شد که با بی دقتی بازیکن پرتغالی توپ گل نشد . در دقیقه 65 نیز این دو بازیکن با پاسکاری بسیار زیبا توپ را به دروازه حریف رساندند . پاسهای میان این دو فوق العاده بود . کاکا به رونالدو 10 پاس داد و بازیکن پرتغالی نیز 13تا .
این دو بازیکن که در مجموع 161 میلیون یورو ارزش دارند در بازی با تنه ریف عماکرد درخشانی داشتند . رونالدو البته تا پیش از زدن گلش تک روی بسیاری کرد تا بتواند سیزدهمین گل خود را به ثمر برساند و به پی چی چی نزدیکتر شود . پس از اعلام پنالتی رائول توپ را به کاکا که پنالتی زن اول تیم است داد اما او ترجیح داد که رونالدو این توپ را گل کند .
شماره 8 رئال مادرید نشان داد که هر روز بهتر و موثر تر می شود . او به عنوان یک هافبک بازیساز هفتمین گلش در لالیگا را به ثمر رساند .

نظر شما