تنه ریف 1-5 رئال مادرید / طوفان عالی

ارسال شده توسط شاهرخ سعیدی تحت دسته اخبار

رئال مادرید توانست با یک بازی قابل قبول تیم نوزدهم جدول را مغلوب سازد .

پس از پیروزی برابر ویارئال ، رئال مادرید با این امید به زمین آمد که با شکست دادن تنه ریف همچنان روی بارسلونا فشار وارد کند .
بازی با موقعیت خطرناکی از تنه ریف آغاز شد اما در ادامه این رئال مادرید بود که مالک میدان بود . روی حرکت هجومی مارسلو و ضعف مفرط مدافعان تنه ریف ، با پاس مارسلو هیگوائین با دروازه بان حریف تک به تک شد که با یک شوت محکم و دقیق گل آغازین بازی به ثمر رسید .
گل دوم نیز حاصل پاس رو به عقب زیبای گارای از جناح راست محوطه جریمه تنه ریف برای هیگوائین بود که مهاجم آرژانتینی بازیکنی نیست که روی این ضربات اشتباه کند .
نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید .
نیمه دوم با گل تنه ریف آغاز شد . در حالی که توپ به طور کامل در اختیار کاسیاس بود مهاجم تنه ریف با فشار با سر به دست کاسیاس توپ را به دروازه رئال مادرید وارد کرد که به طرزی عجیب در ادامه داوری های ضعیف برای رئال مادرید این گل اشتباه نه توسط داور دیده شد و نه توسط کمک داور !
رئال مادرید بلافاصله روی یک حرکت سریع و پاس در عمق هیگوائین برای کاکا و شوت مهاجم برزیلی فاصله را دوباره افزایش داد .
پس از گل سوم تنه ریف بی محابا حمله کرد و خط دفاع رئال مادرید نیز بسیار متزلزل نشان می داد و اگر درخشش کاسیاس نبود چه بسا گلهای دریافتی رئال مادرید افزایش می یافت .
رئال مادرید فن در فارت را وارد زمین کرد . او نیز توانست با توجه به مدت زمان کمی که داشت با گرفتن یک پنالتی و دادن یک پاس گل درخشش قابل توجهی داشته باشد . پنالتی را که رونالدو زد ، در دقایق تلف شده بازی نیز پاسی که در دهانه دروازه داده بود را رائول گل کرد .
تنها نکته قابل تامل این بازی خط دفاع ضعیف رئال مادرید بود که در صورت ادامه این روند در بازی با لیون خطراتی جدی برای تیم در پیش خواهد بود .
با این برد رئال مادرید می تواند امیدوار باشد که در صورتی که بارسلونا موفق به غلبه بر مالاگا نشود صدرنشین لالیگا شود .

تنه ریف 1-5 رئال مادرید
گلها : هیگوائین (2) ، کاکا ، رونالدو و رائول
بازیکنان : کاسیاس ، سرجیو راموس ، گارای ، آلبیول ، مارسلو ، گرانرو (فن در فارت) ، لاس ، ژابی (محمد دیارا) ؛ کاکا ، رونالدو ، هیگوائین (رائول)
استادیوم : هلیودورو رودریگز لوپز
تماشاگر: 21120
داور: رافائل رامیرز دومینگز
کارت زرد : ژابی آلونسو

نظر شما