خرز 0-3 رئال مادرید / زوج کاکا-رونالدو خرز را مبهوت کرد.

ارسال شده توسط شاهرخ سعیدی تحت دسته اخبار

رئال مادرید امشب در حالی به مصاف خرز رفت که به هیچ کدام از بازیکنان اصلیش با توجه به بازی حساس روز سه شنبه چمپیونزلیگ استراحت نداده بود .

نیمه اول با دفاع چند لایه خرز و جمع شدن تمامی نفرات این تیم در یک سوم دفاعی و چشم داشتن به ضد حملات پیگیری شد و رئال مادرید نیز با از دست دادن متعدد توپ ها در خط میانی بازی چندان جالبی از خود ارائه نداد . رونالدو و هیگوائین نیز در خط حمله از معدود فرصتهایی که بدست آوردند بهره ی چندانی نبردند .

در نیمه دوم رئال مادرید از اشتباهات کاست و فشار را افزایش داد که نتیجه آن اشتباه خط دفاعی خرز و گل آربلوا در دقیقه 64 بود . پس از آن بود که خرز که قافیه را باخته بود از لایه های خط دفاعی خود کاست تا کمی حمله کند که نتیجه آن دو گلی بود که رونالدو به فاصله دو دقیقه روی دو پاس زیبای کاکا زد .

پس از آن نیز رئال مادرید با وجود بیرون کشیدن کاکا ، ژابی و هیگوائین برای استراحت دادن پیش از بازی با لیون همچنان حاکم بر زمین بود و چندین موقعیت خوب گلزنی داشت که نتوانست آنها را به گل مبدل سازد .

خرز 0-3 رئال مادرید
گلها : آربلوا ، رونالدو (2)
بازیکنان : کاسیاس ، سرجیو راموس ، گارای ، مارسلو ، آربلوا ، ژابی (دیارا) ، لاس ، گرانرو ، کاکا (درنت) ، هیگوائین (رائول) ، رونالدو
داور : خاویر تورینزو آلوارز
کارت زرد : دیارا ، آربلوا ، راموس
استادیوم : چاپین

نظر شما